Меню
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Засідання комісії з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування в Житомирській області
Опубліковано 30 березня 2021 року о 14:30

25 березня 2021 року відбулося он-лайн засідання робочої групи з питання надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування та доцільності надання заявнику-роботодавцю фінансової допомоги на поворотній та безповоротній основі та цільової позики при обласній державній адміністрації.

В засіданні комісії, яка проходила під головуванням заступника голови Житомирської облдержадміністрації Віктора Градівського, взяв участь директор Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Ярослав Возний, а також представники органів виконавчої влади та громадських об’єднань осіб з інвалідністю.

На розгляд членів комісії було винесено питання щодо доцільності надання підприємствам, які засновані громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, дозволів на право користування пільгами з оподаткування:

Підприємству «Коростишівський центр соціально-трудової та професійної реабілітації інвалідів»;

Житомирській обласній організації Українського товариства глухих;

Підприємству «Учбово-виробничий центр»;

Підприємству «Біатрон-6»;

Підприємству «Дефендо»;

Приватному підприємству «Культурно-оздоровчий центр «Баланс»;

Підприємству «Гарант»;

Підприємству «Надія»;

Підприємству «ЦС».

Під час засідання обговорені та проаналізовані звітні показники підприємств за 2020 рік та розглянуто обґрунтування соціальної значимості щодо отримання пільг з оподаткування.

З дев’яти підприємств, які звернулися за наданням пільг з оподаткування, два підприємства - новоутворені. Це - позитивна динаміка в області.

Створення робочого місця, зокрема, новоутвореного, для працевлаштування осіб з інвалідністю, в умовах карантинних заходів COVID-19, заслуговує на повагу керівників підприємств, які розуміють, що для особи з інвалідністю – це соціалізація їх в суспільство, реабілітація, матеріальний достаток.

Житомирське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів постійно надає інформаційно-методичну, практичну допомогу підприємствам громадських об’єднань осіб з інвалідністю, зокрема, підприємству «Надія» громадської організації «Вся Україна» щодо підготовки установчих документів, які подавалися на пільгу до обласної державної адміністрації.

Це говорить про тісну взаємодію Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів з громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю.

Після обговорення та опрацювання матеріалів, наданих підприємствами, комісією було прийняте одностайне рішення щодо надання їм  дозволів на право користування пільгами з оподаткування на 2021 рік.

Також звернена увага керівників підприємств на необхідність гідної оплати праці особам з інвалідністю.


Директор Ярослав ВОЗНИЙ 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux