Для привернення уваги до проблем людей з обмеженими фізичними потребами, спільно з Головним управлінням праці та соціальної політики України організовано виставку вишивок та виробів з бісеру талановитих дітей-інвалідів, які перебувають в будинках-інтернатах. Сім»ям, в яких є по двоє інвалідів, вручили ключі від автомобілів, придбаних за кошти Фонду соціального захисту інвалідів.
У рамках проведення в області Міжнародного дня інвалідів у фойє першого поверху обласної державної адміністрації було відкрито виставку виробів художньо-прикладного мистецтва осіб із обмеженими фізичними можливостями Мельниця-Подільського обласного комунального дитячого будинку-інтернату, Петриківського комунального дитячого будинку-інтернату, Петриківського геріатричного будинку-інтернату та інших, а також засобів реабілітації інвалідів, які виготовляє Тернопільське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство.
У системі соціального захисту області функціонує 7 будинків-інтернатів для інвалідів. З них два дитячих та один геріатричний будинок-інтернат, в яких проживають 827 осіб. В 16 стаціонарних геріатричних відділеннях обслуговується 376 одиноких непрацездатних та інвалідів.
Працівники відділення Фонду також відвідали членів міської громадської організації інвалідів опорно-рухового апарату. Було висловлено подяку за активну життєву позицію та вручено набір художньо-патріотичної літератури.
У Тернополі за підтримки міської ради 2 грудня відбувся благодійний концерт, в якому брали участь відомі музичні гурти і сольні виконавці міста. За кошти, отримані від продажу квитків і пожертвувань під час концерту, будуть придбані необхідні для інвалідів речі за проханням центру Українського товариства сліпих (УТОС).
До Міжнародного дня інвалідів також відбулася акція-свято для родин, в яких виховуються діти-інваліди, в театрі “Актора та ляльки”. Дітей тішили різноманітними іграми, відбулась виставка-конкурс дитячих робіт „Прекрасне – своїми руками” та лялькова вистава: „Айболить проти Бармалея”.
В області проживають та обслуговуються закладами соціального захисту населення понад 52 тисячі інвалідів. Вони потребують повсякчасної уваги, турботи та піклування, щоб мати можливість для відновлення свого соціального статусу та всебічної інтеграції в суспільство, зокрема, можливість навчання, професійної зайнятості, налагодження побутових умов.