24 жовтня 2013 року відбулась зустріч студентів інституту фізичної культури і спорту Луганського національного університету ім.. Т.Г. Шевченка, організатором якої виступив КЗ «Луганський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «ІНВАСПОРТ» при підтримці Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.
Зі словами привітання до присутніх звернувся директор обласного відділення Фонду Р.В.Козенко, відзначивши, що фахівці фізичної культури і спорту у співпраці з працівниками соціальних служб закладають основи національної системи фізичної реабілітації людей із обмеженими фізичними можливостями, сприяють оптимізації психофізичного стану осіб із обмеженими можливостями, покращенню психоемоційного стану, самоствердженню, соціальній активності, поширенню комунікативних контактів та накопиченню соціального досвіду. Директор акцентував увагу на актуалізації інклюзивності освіти та участі в цьому процесі фахівців з реабілітації. На сьогоднішній день за кошти Фонду за спеціальністю «Здоров’я людини» у Луганському національному університеті ім.. Т.Г. Шевченка навчається 30 студентів-інвалідів та 1 інвалід, паралімпієць, який працює у відділенні реабілітації студентів із особливими освітніми потребами ЛНУ, навчається у аспірантурі кафедри «Фізичне виховання».
Завідуюча відділенням з питань реабілітації студентів з особливими освітніми потребами Луганського національного університету ім.. Т.Г. Шевченка, доцент кафедри «Основи здоров’я» Кліменко І.В. продемонструвала перед присутніми відео-ролик про роботу центру реабілітації, в якому обладнання придбано за кошти Фонду та створено 8 робочих місць для інвалідів.
Заслужений тренер України та Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Старостіна Р.Ф. представила присутнім спортсменів-інвалідів, переможців дефлімпійських та паралімпійських ігр.
Цей захід проводився з метою популяризації фізичної культури і спорту серед молодих людей із обмеженими фізичними можливостями, залучення інвалідів до регулярного заняття оздоровчим спортом, як активного способу життя, що в кінцевому результаті сприяє повноцінному соціальному становленню й розвитку їхньої активності в усіх сферах життєдіяльності суспільства.