::  ::
In English Eng
Official web-site of Invalids social protection fund

Fund direction

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-01-29
tel. 361-97-40; 425-86-36


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv city department

Address: 104 Chervonoarmijska st.,
Kyiv, Ukraine 03150
tel./fax (044)-528-68-17


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv region department

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-81-23


E-mail:
Електронна адреса


ЧЕРНІГІВ
Діяльність Чернігівського обласного відділення Фонду спрямована на реалізацію загальнодержавних програм та інших заходів щодо соціального захисту та соціально-трудової реабілітації інвалідів.
У відділенні контролюється виконання підприємствами області вимог статей 19, 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні». Завдяки дії цього Закону та зусиллям відділення Фонду на підприємствах різних форм власності Чернігівської області працює близько 10 тисяч осіб з інвалідністю. Від підприємств, які з тих чи інших причин не забезпечили виконання нормативу робочих місць, призначених для працевлаштування інвалідів, щорічно до державного бюджету надходить більше 2 мільйонів гривень. За період дії Закону відділенням Фонду фактично створено 1139 робочих місць.
З метою забезпечення соціальних гарантій осіб з інвалідністю, реалізації їх прав на працю з роботодавцями в області проводяться семінари щодо створення робочих місць для людей з особливими потребами за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів.
Щороку відділення Фонду оплачує навчання понад 20 студентам-інвалідам.
Відділення Фонду тісно співпрацює з обласною державною адміністрацією, центром зайнятості, іншими органами виконавчої влади та громадськими організаціями інвалідів. Зокрема, надається фінансова, методична допомога громадським організаціям інвалідів та їх підприємствам.
Чернігівське обласне відділення Фонду постійно перебуває у пошуку нових форм роботи з громадськими організаціями інвалідів. За участю керівництва відділення проводяться спільні наради, круглі столи, зустрічі з представниками громадських організацій.

News
Polls
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Vote
Archived questions