Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050,
м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел.
(044)361-97-40,
(044)425-69-13Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150,
м. Київ,
вул. Велика
Васильківська, 104
тел.
(044)528-68-17,

(044)528-68-75

kyivmisto@ispf.gov.ua

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050,
м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел.
(044)425-50-14
тел./факс
(044)425-81-23

kyivregion@ispf.gov.uaАдреса електронної пошти:
Електронна адреса


ЧЕРНІВЦІ
Завдяки роботі, проведеній Чернівецьким обласним відділенням Фонду, за останні роки збільшилася чисельність фактично працевлаштованих на підприємствах області інвалідів.
Треба відзначити такі підприємства області, як ТОВ «Машзавод», на якому працюють 47 інвалідів, ТОВ «Трансмост» - 44 інваліди, ТОВ ВКТ «Арго», ТОВ «Розма», ТОВ «Трембіта», на кожному з яких працевлаштовано понад 30 інвалідів.
Відділенням щороку надається суттєва фінансова підтримка підприємствам громадських організацій інвалідів, зокрема УТОГ та УТОС, що дозволило зберегти значну кількість діючих та створити нові робочі місця для інвалідів, покращити асортимент, підняти обсяги та конкурентоспроможність продукції. Так, на Чернівецькому УВП УТОГ створено сучасну дільницю поглибленої переробки деревини, яка забезпечила роботою 44 інваліди. Якість і асортимент продукції, виготовленої на цій дільниці, відповідають найвищим стандартам.
В рамках обласної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» відділенням надається суттєва підтримка будинкам-інтернатам та їх підсобним господарствам, що діють при управліннях праці та соціального захисту населення, а саме: придбано трактор, дизельні електростанції, водогрійні котли, міні-пекарню, сільгосптехніку, медичне та інше обладнання.
В спецшколах-інтернатах № 1 та № 2 для дітей з вадами слуху за кошти відділення створені майстерні допрофесійної підготовки учнів, що дає змогу випускникам отримувати фахову підготовку і працевлаштовуватися на підприємствах УТОГ в швейне (для дівчат) та деревообробне (для хлопців) виробництва.
При значній фінансовій підтримці відділення Фонду в 2004 році перепрофільовано обласний центр соціальної, професійної та медичної реабілітації інвалідів у Міжрегіональний центр професійної реабілітації. Його послугами вже скористались понад 2,1 тисячі інвалідів області.
У 2007 році за фінансового сприяння відділення створено обласний центр ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів, в якому щомісячно, на рівні європейських стандартів, отримують реабілітаційні послуги близько 30 дітей.
За підтримки відділення Фонду в області також створено 5 районних центрів реабілітації інвалідів, при яких діють відділення ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування