::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


Засідання Робочої групи
19 сентября 21:33

27 липня 2017 року Фондом соціального захисту інвалідів під головування директора Фонду соціального захисту інвалідів Линдюк О.А. проведено засідання Робочої групи з надання пропозицій Мінсоцполітики щодо розподілу коштів, передбачених у державному бюджеті на відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України, придбання ліків, що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою.

У засіданні прийняли участь 16 членів Робочої групи, зокрема представники Фонду соціального захисту інвалідів, Міністерства соціальної політики України, громадських об’єднань осіб з інвалідністю, що опікуються питаннями громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (за згодою).

З метою прийняття рішення про відшкодування витрат за медичні послуги та придбання ліків громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, члени Робочої групи розглянули 31 заяву з переліком документів, які подала Всеукраїнська громадська організація інвалідів “Союз Чорнобиль України”, на відповідність діючим нормативно-правовим актам.

Членами Робочої групи прийнято рішення щодо відшкодування витрат на лікування 29 особам. Пропозиції Робочої групи у вигляді протоколу, а також документи на вищезгаданих громадян, направлено до Мінсоцполітики, як головного розпорядника коштів, на погодження в установленому порядку.


Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов