::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства  працівниками  Фонду соціального захисту інвалідів (далі – Фонд) чи його територіальних відділень (в областях та місті Києві), за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про виявлені факти за адресою:

04050, м.Київ, вул.Глибочицька,72,

на електронну пошту:

info@ ispf.gov.ua

за телефоном 

(044) 361 97 40

уповноваженому з антикорупційної діяльності за вказаною вище адресою або

на електронну пошту                                                Uakd@ ispf.gov.ua   

Повідомлення про порушення Закону України «Про запобігання корупції»  можуть бути здійснені працівниками Фонду без зазначення авторства (анонімно). Такі повідомлення, відповідно до частини 5 статті 53 Закону, підлягають розгляду за умови, якщо зазначена в них інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Всі інші письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також ті, з яких неможливо встановити авторство, відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про звернення громадян» визнаються анонімними і розгляду не підлягають, тобто не потребують підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо проведення перевірки або іншого реагування в порядку встановленому Законом.

При цьому, надання заявником завідомо неправдивої інформації або здійснення наклепу тягне за собою відповідальність, відповідно до вимог чинного законодавства.

Звертаємо увагу, що особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави. За наявності загрози життю, житлу, здоров'ю та майну таких осіб або їх близьких, у зв'язку із здійсненим повідомленням про порушення вимог антикорупційного законодавства, правоохоронними органами до них можуть бути застосовані правові, організаційно-технічні та інші спрямовані на захист від протиправних посягань заходи, передбачені Законом України "Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві".

Принагідно інформуємо, що Ви можете звернутись до спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, якими відповідно до абзацу чотирнадцятого частини першої статті 1 Закону України «Про запобігання корупції» є органи прокуратури, Національної поліції, Національне антикорупційне бюро України, Національне агентство з питань запобігання корупції.

Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов