::  ::
In English Eng
Official web-site of Invalids social protection fund

Fund direction

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-01-29
tel. 361-97-40; 425-86-36


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv city department

Address: 104 Chervonoarmijska st.,
Kyiv, Ukraine 03150
tel./fax (044)-528-68-17


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv region department

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-81-23


E-mail:
Електронна адреса


Адреси регіональних відділень Фонду
21100, м. Вінниця,
вул. Пирогова, 135-а
тел./факс (0432)68-00-28
електронна адреса:
директор: Полонський Сергій Дмитрович
 
43008, м. Луцьк,
пр. Писаревського, 3а
тел./факс (0332)25-42-04
електронна адреса:
директор: Шевчук Валерій Олексійович
 
49000, м. Дніпро,
вул. Старокозацька, 52, 4 поверх.
Прийом звітів 10-ПІ тел. (056)745-35-42,
приймальня (056)745-25-76.
електронна адреса:
В.о. директора: Пронь Ірина Сергіївна
 
фактична адреса:
87555, м. Маріуполь,
пр. Миру, 68, офіс 3.10
контактний телефон:
(099)787-90-44 Маньковська Даря Вікторівна,
(066)998-41-31 Малявіна Тетяна Владиславівна,
(095)526-00-53 Проценко Ольга Іванівна,
(095)835-01-40 Вячеславова Валерія Анатоліївна.
юридична адреса:
87515, м. Маріуполь, вул. Серова, 1а
електронна адреса:
donetsk@ispf.gov.ua,
doofszid@ukr.net
директор: Пімонова Віра Іванівна
 
10003, м. Житомир,
вул. Домбровського, 38
тел./факс (0412)22-89-89
електронна адреса:
Zhytomyr.ov@ispf.gov.ua
директор: Возний Ярослав Юрійович
 
88000, м. Ужгород,
пл. Ш. Петефі, 14
тел./факс (0312)61-53-35
електронна адреса:
Zakarpattia@ispf.gov.ua
директор: Воробець Андрій Юрійович
 
Прийом звітів від роботодавців здійснюється
за адресою: 69600, м. Запоріжжя,
пр. Соборний, 75, 2 поверх, к. № 226.
тел./факс (061)787-46-41
Адреса для звітів, які надсилаються поштою:
69095, м. Запоріжжя,
вул. Гоголя, 147
електронна адреса:
Zvitis@ukr.net (для отримання консультацій щодо
реєстрації у відділенні, заповнення та подання звітів)
директор: Олійник Юрій Миколайович
 
76006, м. Івано-Франківськ,
вул. Гуцульська, 9
тел./факс (0342)77-37-75
електронна адреса:
If@ispf.gov.ua
директор: Жураківський Василь Юрійович
 
25009, м. Кропивницький,
вул. Соборна, 7А
тел./факс (0522)33-22-69
електронна адреса:
 директор: Шевченко Наталія Станіславівна 
 
04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
Приймальня (044)425-81-23, 425-50-14
Відділ правової та кадрової роботи, бухгалтерія та планово-економічний сектор (044)425-12-68
Відділ взаємодії з роботодавцями і громадськістю (044)425-50-14
електронна адреса:
kyivregion@ispf.gov.ua
директор: Подорожній Сергій Михайлович
 
03150, м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 104
тел. (044)528-68-17
електронна адреса:
Kyivmisto@ispf.gov.ua,
fondkiev26@gmail.com (для отримання консультацій щодо
реєстрації у відділенні, заповнення та надання звітів)
директор: Прушківський Володимир Станіславович
 
93012, м. Рубіжне,
вул. 30 років Перемоги, 5
тел. (06453)7-35-43
електронна адреса:
Loofszi14@ispf.gov.ua
директор: Чибрисова Наталія Вікторівна
 
79000, м. Львів,
пл. Маланюка, 6
тел./факс (032)261-10-01
електронна адреса:
директор: Мисаковець Галина Григорівна
 
54030, м. Миколаїв,
вул. Потьомкінська, 17
тел./факс (0512) 47-17-08, 47-17-06
електронна адреса:
Mykolaiv@ispf.gov.ua
 директор: Чекарь Ірина Костянтинівна
 
65107, м. Одеса,
вул. Канатна, 83
тел./факс (048)722-52-42
електронна адреса:
Odessa@ispf.gov.ua
директор: Кольцов Віталій Михайлович
 
Фактична адреса:
36039, м. Полтава, вул. Європейська, 49
тел./факс (0532) 56-36-23, 50-00-73
Юридична адреса:
36014, м. Полтава, вул. Зигіна, 1
електронна адреса:
Poltava@ispf.gov.ua;
poltavafszi@ukr.net  
директор: Дяченко Олександр Миколайович
 
33000, м. Рівне,
вул. Замкова, 10а/1
тел./факс (0362)26-65-82, 26-58-80
електронна адреса:
Rivne@ispf.gov.ua
 директор: Балахно Сніжана Михайлівна
 
40004, м. Суми,
вул. Горького, 2
тел. (0542)22-70-44, факс (0542)22-33-37
електронна адреса:
Sumy@ispf.gov.ua
директор: Космакова Олена Василівна
 
46021, м. Тернопіль,
вул. Грушевського, 8
тел./факс (0352)25-54-59
електронна адреса:
ternopilfond@ispf.gov.ua
директор: Базилевська Ірина Віталіївна
 
61022, м. Харків,
майдан Свободи, 5,
Держпром 1-й під’їзд, кім.16
тел./факс (057)757-40-77
електронна адреса: 
Kharkiv@ispf.gov.ua
 директор: Лещенко Наталія Олександрівна
 
73000, м. Херсон,
пр. Інжененра Корсакова, 5а
тел./факс (0552)49-02-12
електронна адреса: 
Kherson@ispf.gov.ua
директор: Ракша Олександр Олексійович
 
29000, м. Хмельницький,
вул. Грушевського, 87
тел./факс (0382)76-26-01
електронна адреса: 
Khmelnytskyi@ispf.gov.ua
директор: Карапозюк Василь Миколайович
 
18001, м. Черкаси,
вул. Благовісна, 269/105
тел. (0472)54-21-27
електронні адреси:
директор: Хоменко Ольга Миколаївна
 
58013, м. Чернівці,
вул. Героїв Майдану, 87-г
тел./факс (03722)7-25-85
електронна адреса:
Chernivtsifszi@ispf.gov.ua,
Chernivtsifszi@ukr.net
директор: Мельничук Микола Дмитрович
 
14017, м. Чернігів,
вул. Комінтерна, 14
тел./факс (0462)67-28-51
електронна адреса: 
Chernihiv@ispf.gov.ua
директор: Лось Ірина Іванівна
News
Polls
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Vote
Archived questions