::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


Круглий стіл в Запоріжжі
19 июля 13:14

Нажать для увеличения

За участі представників Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів та найбільших роботодавців області відбувся «круглий стіл», метою якого було сприяння в розв’язанні проблем працевлаштування безробітних осіб з інвалідністю в Запоріжжі.

У своєму виступі начальник відділу взаємодії з роботодавцями Запорізького обласного відділення Фонду зазначила, що в Україні, як і в більшості європейських країн, задля захисту осіб з інвалідністю діє концепція квотування державою певного відсотка робочих місць на підприємствах. Були наведені приклади успішних підприємств регіону, керівники яких відповідально ставляться до виконання обов’язків щодо працевлаштування осіб з інвалідністю та змогли створити відповідні умови для забезпечення реалізації їх права на працю.

Представники відділення Фонду нагадали присутнім про існуючі у державі механізми заохочення роботодавців до створення нових робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю.

Всі учасники заходу зазначали, що лише спільні та злагоджені дії з соціальними партнерами стануть запорукою успіху в роботі по працевлаштуванню осіб з інвалідністю.


Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов