::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


Засідання Експертної групи Фонду соціального захисту інвалідів з розгляду документів щодо протезування та/або ортезування учасників АТО, які втратили функціональні можливості кінцівок.
13 июля 23:03

            Фондом соціального захисту інвалідів (далі – Фонд) 12.07.2017 року проведено засідання Експертної групи Фонду з розгляду документів щодо доцільності протезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями учасника антитерористичної операції Чалапчія Олександра Олександровича, інваліда війни, особи з інвалідністю І-ї групи, які подані протезно-ортопедичним підприємством ТОВ «Ортотех-Сервіс ГмбХ» за участю Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників АТО Свириденко В.В. та представників:
-  Секретаріату Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю;
-  Міністерства соціальної політики України;
Міністерства охорони здоров’я України;
- УкрНДІ протезування, протезобудування та відновлення працездатності та протезно-ортопедичних підприємств;
- громадських організацій.
            За результатами розгляду заяви учасника АТО Чалапчія О.О. на протезування за новітніми технологіями в Україні, Експертною групою Фонду були прийняті такі рішення:
-    Вважати навики користування протезами учасника антитерористичної операції Чалапчія О.О. достатніми для здійснення протезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями в Україні.
-     Вважати за доцільне здійснити протезування лівої та правої кінцівок Чалапчія О.О. виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями в Україні, за комплектацією згідно з додатком до Протоколу, вітчизняним підприємством - надавачем спеціалізованої допомоги  ТОВ «Ортотех- Сервіс ГмбХ»;
              В рамках обговорення іншого, відповідно до Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з підтримки та постачання про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації, Експертною групою вирішено рекомендувати Фонду звернутись до Трастового фонду НАТО з пропозицією фінансової підтримки на доукомплектування протезних виробів Свириденка В.В. захисними рукавицями (гігієнічна рукавиця) MyoSkinNatural 8S11N=210X78 R7-2 у кількості 2 одиниці та 8S11N=210X78 L7-2 у кількості дві одиниці на підставі заяви Свириденка В.В. від 12.07.2017.

Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов