::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


На засіданні Робочої групи з надання пропозицій Міністерству соціальної політики України щодо розподілу державних коштів
02 октября 22:08

Нажать для увеличения

07.08.2018 року Фондом соціального захисту інвалідів проведено засідання Робочої групи з надання пропозицій Міністерству соціальної політики України щодо розподілу державних коштів, передбачених Мінсоцполітики бюджетною програмою для відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України, придбання ліків, що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою (далі – Робоча група).

До складу Робочої групи увійшли представники Міністерства соціальної політики України, Фонду, громадських об’єднань осіб з інвалідністю, лікар кардіолог.

За напрямком відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування, у 2018 році передбачено 3 млн. гривень.

На засіданні Робочої групи розглянуто 127 справ громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, що були надані Всеукраїнською громадською організацію інвалідів «Союз Чорнобиль України» та громадською спілкою «Всеукраїнська спілка інвалідів Чорнобиля».

            Довідково

Наказом Мінсоцполітики від 21.05.18 №736 затверджено Порядок відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України, придбання ліків, що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою. Цим Порядком визначено механізм використання коштів, передбачених Мінсоцполітики за бюджетною програмою «Фінансова підтримка громадських об’єднань інвалідів», для відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі - постраждалі громадяни), витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України, придбання ліків, що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою.

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» бюджетну програму 2501220 «Фінансова підтримка громадських об’єднань інвалідів та ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» розділено на дві окремі бюджетні програми, одна з яких 2507020 «Фінансова підтримка громадських об’єднань інвалідів».


Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов