::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


КИЇВ-МІСТО
В межах своєї компетенції по реалізації державної політики у сфері соціального захисту Київське міське відділення Фонду проводить роботу з підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю, по питаннях працевлаштування інвалідів і створення умов їх соціально-трудової реабілітації та повернення до повноцінного життя.
Відповідно до покладених завдань відділення Фонду тісно співпрацює з підприємствами громадських організації інвалідів. Серед таких підприємств є Навчально-інформаційний комп’ютерний центр УТОС, ПОГ Об’єднана редакція періодичних видань «Заклик» УТОС, Реабілітаційний центр УТОС, Підприємство «Культурний центр» УТОС, Київська міська місцева громадська організація ВОІ СОІУ та багато ін.
Відділення Фонду значну увагу приділяє професійно-технічній освіті осіб з функціональними обмеженнями. У 2011 році за рахунок коштів Фонду згідно з укладеними Київським міським відділенням Фонду договорами навчається понад 500 осіб з інвалідністю. Таким чином, відділення сприяє їх працевлаштуванню на відкритому ринку праці.
Київське міське відділення Фонду приймає участь у розробці та вдосконаленні законодавства у сфері соціального захисту інвалідів, отримує та спрямовує благодійні внески підприємств і громадян на заходи щодо соціального захисту інвалідів та бере участь у заходах, спрямованих на вирішення питань щодо соціальної та трудової інтеграції інвалідів.
 
Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов