Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050,
м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел.
(044)361-97-40,
(044)425-69-13Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150,
м. Київ,
вул. Велика
Васильківська, 104
тел.
(044)528-68-17,

(044)528-68-75

kyivmisto@ispf.gov.ua

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050,
м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел.
(044)425-50-14
тел./факс
(044)425-81-23

kyivregion@ispf.gov.uaАдреса електронної пошти:
Електронна адреса


ЛЬВІВ
За час діяльності Львівського обласного відділення профінансовано переоснащення Львівського експериментального казенного підприємства засобів пересування та протезування, створено Міжрегіональний центр соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів. У центрі щороку інваліди з різних регіонів України проходять комплексну психологічну, соціальну, психолого-педагогічну, медичну, професійну, трудову, фізичну та фізкультурно-спортивну реабілітацію.
Професійна реабілітація здійснюється за 27 спеціальностями. Особливістю професійної та трудової реабілітації центру є створення транзитних робочих місць – можливість отримання практичних професійних навичок на госпрозрахункових підрозділах центру. Незабаром структуру цього центру поповнить великий реабілітаційний комплекс, який вже розпочали будувати у Любені Великому.
В області також діє Львівський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, у якому завдяки діагностичному та реабілітаційному обладнанню, закупленому за кошти Фонду, діти з обмеженими фізичними можливостями отримують висококваліфіковану медико-соціальну допомогу.
Відділення Фонду постійно підтримує зв’язки із підприємствами громадських організацій інвалідів, співпрацює з органами соціального захисту населення. Спільно з Львівським обласним добровільним товариством неповносправних дітей та інвалідів з дитинства «Довіра» організовано поїздку та участь дітей з синдромом Дауна в театральному фестивалі «Червоноград зустрічає друзів», з міською територіальною організацією УТОС проведено  захід для дітей «Спільна коляда», а з міським центром зайнятості організовано ярмарок вакансій для осіб з особливими потребами, який відвідали близько двохсот інвалідів.
Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування