Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050,
м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел.
(044)361-97-40,
(044)425-69-13Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150,
м. Київ,
вул. Велика
Васильківська, 104
тел.
(044)528-68-17,

(044)528-68-75

kyivmisto@ispf.gov.ua

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050,
м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел.
(044)425-50-14
тел./факс
(044)425-81-23

kyivregion@ispf.gov.uaАдреса електронної пошти:
Електронна адреса


ЗАПОРІЖЖЯ
            На сьогодні на підприємствах, установах та організаціях в Запорізькій області працює понад 17 тисяч інвалідів.
            Одним із пріоритетних завдань діяльності Запорізького обласного відділення Фонду є робота по створенню робочих місць для інвалідів. Вона має декілька напрямків.
            По-перше, фінансова підтримка технічного переобладнання підприємств, створених громадськими організаціями інвалідів. Таку допомогу отримали підприємство «Неон» (УТОГ), де працюють 166 інвалідів, підприємство «Нова–Прес» (УТОС), а також «Злагода» та «Етно-Арт студія «Людмила» (ВОІ СОІУ), які спеціалізуються на виготовленні трансформаторів, пошитті трикотажу, поліграфічних послугах тощо.
            По-друге, надання фінансової допомоги центрам професійної реабілітації інвалідів, яких в області налічуються шість. Вони здійснюють підготовку тих спеціалістів за професіями, які актуальні на ринку праці, тому роботу знаходять від 50 до 90 відсотків випускників. Особи з інвалідністю, які навчаються в комунальній установі «Запорізький обласний центр професійної реабілітації інвалідів» (м. Бердянськ) мають змогу покращити стан свого здоров’я завдяки спортивно-реабілітаційному обладнанню, придбаному за кошти Фонду.
            По-третє, фінансування витрат на навчання інвалідів. На сьогодні за рахунок коштів Фонду навчаються 132 студенти-інваліди в 17 вищих навчальних закладах України.
            З метою вдосконалення взаємодії та координації роботи між Запорізьким обласним центром зайнятості, Головним управлінням праці та соціального захисту населення Запорізької обласної держадміністрації, Запорізьким обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів та Запорізьким обласним центром професійної реабілітації інвалідів укладена Угода про співробітництво щодо сприяння розвитку професійної реабілітації та зайнятості інвалідів.
            На базі міських і районних центрів зайнятості створено банк даних осіб з інвалідністю, які бажають працювати, та банк даних вільних робочих місць, на які можуть бути працевлаштовані інваліди.

Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування