Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050,
м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел.
(044)361-97-40,
(044)425-69-13Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150,
м. Київ,
вул. Велика
Васильківська, 104
тел.
(044)528-68-17,

(044)528-68-75

kyivmisto@ispf.gov.ua

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050,
м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел.
(044)425-50-14
тел./факс
(044)425-81-23

kyivregion@ispf.gov.uaАдреса електронної пошти:
Електронна адреса


ТЕРНОПІЛЬ
Одним із основних завдань Тернопільського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів є виконання у межах визначеної компетенції програм соціального захисту інвалідів, які фінансуються з державного бюджету, а саме:
  «Соціальна, трудова та професійна реабілітація інвалідів, видатки на створення Національного центру параолімпійської і дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів та Західного реабілітаційно-спортивного центру»;
   «Санаторно-курортне оздоровлення інвалідів»;
   «Забезпечення інвалідів та інвалідів-чорнобильців автомобілями»;
   «Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів»;
   «Забезпечення окремих категорій населення України технічними та іншими засобами реабілітації».
За рахунок коштів, що надходять до державного бюджету від підприємств за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, відділенням здійснюється передплата газет всеукраїнських громадських організацій інвалідів «Наше життя», «Промінь», «Сила духу», «Без бар’єру» для інвалідів І і ІІ груп.
Обласне відділення оплачує навчання студентам-інвалідам у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, центрах професійної реабілітації інвалідів для здобуття професії.
Також надається фінансова допомога підприємствам, організаціям громадських організацій інвалідів для здійснення заходів щодо фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів, створення умов для занять фізичною культурою і спортом.
Невід’ємною частиною діяльності відділення є реалізація на території області заходів щодо забезпечення зайнятості та працевлаштування інвалідів. Відділенням проводиться реєстрація підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств, організацій громадських організацій інвалідів, фізичних осіб, які використовують найману працю, організовується прийом звітів про зайнятість та працевлаштування інвалідів.
Тернопільським обласним відділенням Фонду налагоджена тісна співпраця з регіональною комісією з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів та з громадськими організаціями інвалідів.
В області постійно ведеться робота щодо розширення мережі центрів реабілітації дітей-інвалідів. На сьогоднішній день за сприяння обласного відділення постійно діють 7 таких закладів.
Відділення Фонду співпрацює з місцевими засобами масової інформації, які висвітлюють інформацію про роботу відділення. На шпальтах міських та районних друкованих видань представниками обласного відділення надаються роз’яснення, розміщуються оголошення для роботодавців.

Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування