Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04655, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 417-70-07
тел. 417-54-44


Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04655, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-417-53-01


Адреса електронної пошти:
Електронна адреса23 квітня 15:38
Відбувся круглий стіл для батьків дітей із особливими потребами «Я хочу знати свої права!» у приміщенні Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради.

23 квітня 10:25
Глухота – не перешкода для щасливого, насиченого позитивом життя, спілкування з оточуючими.

23 квітня 09:07
У легкоатлетичному манежі «Динамо» міста Луганська пройшов ІІ тур Спартакіади «Повір в себе» серед дітей з обмеженими фізичними можливостями.

18 квітня 10:37
Невід’ємним правом інвалідів є право на працю, незважаючи на обмежену працездатність. Це право встановлено законами України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" та "Про зайнятість населення", які спрямовані на створення інвалідам реальних можливостей продуктивно працювати і передбачають конкретні механізми їх реалізації.

18 квітня 10:34
У приміщенні Одеського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів було проведено спільну нараду з питань взаємодії між Одеським обласним відділенням Фонду соціального захисту та Одеською державною інспекцією з питань праці в Одеській області.

18 квітня 10:22
Кількість громадян з Криму та міста Севастополь, які бажають переселитися на материкову територію України, постійно збільшується. Зокрема, на „гарячу лінію” Урядового контактного центру вже надійшло близько 3 тисяч звернень від кримчан. Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики - керівник апарату Віктор Іванкевич на експертній зустрічі щодо соціального захисту переселенців з Криму.

17 квітня 19:01
Сьогодні Верховна Рада України прийняла закон, який не тільки посилить соціальний захист біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, а й налагодить процеси інтеграції таких громадян у суспільство. Так Міністр соціальної політики Людмила Денісова прокоментувала прийняття Парламентом закону, що вносить зміни до законів України „Про зайнятість населення” та „Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей”.

17 квітня 10:34
Працівники Тернопільського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів одностайно підтримали звернення Тернопільської обласної ради профспілок щодо перерахування одноденного заробітку на потреби Збройних Сил України.

17 квітня 10:30
Відбулось засідання Херсонської обласної комісії по розгляду документів, поданих підприємствами громадських організацій інвалідів для отримання дозволу на право користування пільгами з оподаткування, отримання позик, фінансової допомоги, дотацій, в якому взяла участь директор Херсонського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів І.Колотинська.

16 квітня 15:54
Працівники Чернігівського обласного відділення Фонду на колективній нараді прийняли рішення про передачу середньоденної заробітної плати на потреби військовим.

16 квітня 15:52
Учасники зустрічі висловили пропозицію про необхідність проведення таких зустрічей 1-2 рази на рік для напрацювання спільних підходів до діяльності громадських організацій інвалідів.

16 квітня 15:48
На базі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з Луганським обласним центром зайнятості, Департаментом освіти і науки Луганської області державної адміністрації, Луганським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів відбувся ярмарок професій «Майбутнє Луганщини».

16 квітня 14:27
За результатами розгляду документів зазначених підприємств, розпорядженням було прийняте рішення про доцільність надання пільг зазначеним підприємствам у встановленому порядком обсязі.

16 квітня 14:20
Уряд підтримав ініціативу Мінсоцполітики і ухвалив постанову, якою передбачено усім ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань збільшити розміри разової грошової допомоги до 5 травня в середньому на 7% у порівнянні з минулим роком.

16 квітня 10:05
На захід були запрошені фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю.

16 квітня 10:00
Мінсоцполітики готове підписати Меморандум про співпрацю з Фондом ООН у галузі народонаселення. На цьому наголосила Міністр соціальної політики Людмила Денісова.

15 квітня 16:51
У рамках державної концепції соціального захисту інвалідів в м. Кременчуці Полтавської області упродовж 2012-2014 рр реалізується проект "Вища освіта для людей з обмеженими фізичними можливостями".

15 квітня 09:44
Відбулася зустріч керівників Сумського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів та Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

15 квітня 09:29
Щороку юні спортсмени-інваліди Херсонського регіонального центру «Інваспорт» беруть участь у різних обласних, міжнародних та інших змаганнях, у тому числі у фіналах Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе», які проходять у МДЦ «Артек» та НЦ «Україна».

14 квітня 15:32
Підсумками цього вкрай корисного заходу стали консолідація зусиль різних органів та обмін позитивним досвідом, які слугуватимуть єдиній меті - вирішенню питань доступності.

Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування