::  ::
In English Eng
Official web-site of Invalids social protection fund

Fund direction

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-01-29
tel. 361-97-40; 425-86-36


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv city department

Address: 104 Chervonoarmijska st.,
Kyiv, Ukraine 03150
tel./fax (044)-528-68-17


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv region department

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-81-23


E-mail:
Електронна адреса


Щодо проведення заходів Громадською організацією “ Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю “Гармонія”
30 August 15:53

За підтримки Міністерства соціальної політики та Фонду соціального захисту інвалідів в межах бюджетної програми КПКВК 2507020 “Фінансова підтримка громадських об’єднань осіб з інвалідністю, які мають статус всеукраїнських” Громадська організація “Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю “Гармонія” з 05 по 09 вересня 2019 року за адресою: Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Приморське (бувш. с. Більшовик), вул. Приморська, 50, Комплекс “Маямі” проводитиме 2 заходи.

Всеукраїнський семінар “Підвищення рівня кваліфікації керівників, спеціалістів та членів організації  “Школа лідерів”. Метою якого є підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів громадських організацій осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів. Залучення представників державних та недержавних структур, які працюють в системі надання психіатричної допомоги, для вирішення питань щодо покращення соціального захисту осіб з інвалідністю, які мають психічні розлади. Напрацювання спільних пропозицій, рекомендацій та вимог щодо роботи керівників та спеціалістів громадських організацій осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів.

Всеукраїнський семінар “Розвиток підприємництва серед осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів. Обмін досвідом”. Метою є всебічне обговорення питань розвитку підприємництва, створення робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів. Розгляд законодавчих актів України щодо соціального захисту осіб з інвалідністю даної нозології, питань співпраці з органами влади та органами місцевого самоврядування в Україні. Обмін досвідом.


News
Polls
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Vote
Archived questions