Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04655, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04655, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адреса електронної пошти:
Електронна адреса27 листопада 12:43
Київське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів прийняло участь у Всеукраїнському семінарі щодо пенсійного забезпечення інвалідів та громадян постраждалих від Чорнобильської катастрофи.

27 листопада 09:48
3 грудня 2015 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український Дім» (Хрещатик 2) проходитимуть заходи Міністерства соціальної політики України з нагоди Міжнародного дня інвалідів.

27 листопада 09:46
В Миколаївському обласному відділенні відбулося чергове засідання Комісії з питань оплати навчання інвалідів

27 листопада 09:44
Миколаївське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів займає активну позицію щодо підтримки та співпраці з установами, які займаються навчанням дітей-інвалідів. Однією з таких установ є Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №7.

27 листопада 09:41
У Будинку культури Чернігівської обласної організації УТОГ провели конкурс «Мій тато зможе все, що завгодно».

27 листопада 09:40
У місті Бровари в басейні «Купава» 19 листопада 2015 року було проведено Кубок Київської області з плавання серед спортсменів-інвалідів всіх нозологій на призи ЗМС з плавання О.Г. Акопян , яка була учасницею 5-ти Паралімпійських ігор.

26 листопада 12:57
3 грудня 2015 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український Дім» (Хрещатик 2) проходитимуть заходи Міністерства соціальної політики України з нагоди Міжнародного дня інвалідів.

26 листопада 09:41
13 листопада у всьому світі відзначається як Міжнародний день сліпих і слабозорих. В багатьох країнах ентузіасти проводять різні заходи, благодійні концерти, семінари. Вони мають на меті привернути увагу інших людей до проблем сліпих і слабозорих громадян, сприяти поліпшенню їх способу життя.

26 листопада 09:39
Напередодні відзначення Міжнародного дня інвалідів держава та засоби масової інформації намагаються привернути якомога більше уваги громадськості до проблем інвалідів, їх соціального захисту та інтеграції в суспільство. Проблем, які супроводжують осіб з інвалідністю, чимало як і шляхів їх вирішення.

26 листопада 09:24
7 листопада 2015 року ВГО «Асоціації інвалідів – спинальників України» на базі ДП «Клінічний санаторій ім. Пирогова» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», у м. Одеса, на курорті Куяльник був проведений семінар. Семінар відкрив директор ВГО «Асоціації інвалідів – спинальників України» Марусевич І.М.

26 листопада 09:18
Відбулась інформаційна зустріч керівництва Херсонського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів з директором Каховського центру соціальної реабілітації дітей – інвалідів Н. Лазаренко. Вона поділилась радісною новиною. В перших числах листопада 2015 року від імені Каховської міської ради дітям Центру вручили новий автомобіль ГАЗ-32212-264 “Газель-бізнес”. Кошти на придбання автобуса своїм рішенням виділили з міського бюджету депутати ради. Для здешевлення експлуатації авто та перевезення дітей на автобус одразу було встановлено газобалонну установку. Н.Лазаренко щиро дякувала керівництво відділення Фонду за активне втручання та сприяння в отриманні авто.

26 листопада 09:15
В жовтні цього року директором Миколаївського обласного відділення ФСЗІ І.Чекарь було підписано Угоду про співпрацю щодо сприяння професійної реабілітації та зайнятості осіб з інвалідністю, ветеранів війни, учасників антитерористичних дій.

25 листопада 13:10
19 листопада відбувся Всеукраїнській форум підприємств громадських організацій людей з інвалідністю, на якому були обговорені актуальні питання державної підтримки людей з інвалідністю та підприємств, на яких вони працевлаштовані.

25 листопада 11:07
Одесити з особливими потребами, у тому числі й з вадами зору, отримують сертифікати на матеріальну допомогу, на придбання комп'ютерної техніки, а також допомогу при оформленні адресної муніципальної дотації

25 листопада 11:05
У Чернігівській області між Чернігівським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів та Управлінням Держпраці в області підписано Угоду про співробітництво та організацію взаємовідносин у сфері здійснення державного нагляду та контролю за дотриманням вимог чинного законодавства щодо працевлаштування інвалідів.

25 листопада 11:02
17 листопада 2015 року директор Херсонського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів І.Колотинська, головний бухгалтер І.Колосова та спеціалісти бухгалтерської служби відділення Фонду здійснили планову перевірку щодо цільового та ефективного використання коштів державного бюджету, наданих Херсонській обласній організації Українського товариства глухих по КПКВ 2505030 та КПКВ 2507050 «Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів та ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» за період з квітня по жовтень 2015 року.

25 листопада 10:59
В Закарпатському обласному відділенні Фонду соціального захисту інвалідів відбулася робоча нарада керівництва з начальником Управління Держпраці у Закарпатській області. Метою обговорення – вирішення ряду питань, зокрема алгоритму взаємодії в рамках підписання Угоди про співробітництво та організацію взаємовідносин у сфері здійснення державного нагляду та контролю за дотриманням вимог чинного законодавства щодо працевлаштування інвалідів.

25 листопада 09:55
В Сумській обласній державній адміністрації відбулося засідання круглого столу під керівництвом Олега Сухоноса– керівника апарату Сумської ОДА, голови комітету з доступності в Сумській області, в якому взяла участь заступник директора Сумського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Людмила Тітарєва.

25 листопада 09:53
На черговому засіданні Робочої групи з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, що відбулось 18 листопада 2015 року, розглядалися заяви підприємств.

25 листопада 09:45
13 листопада 2015 року в Національному музеї Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, бульвар Шевченка, 12 відбулося відкриття програми «Online Workplace English for Displaced Person» - «Ділова англійська он-лайн для молоді – вимушених переселенців зі сходу України», який проводила Рада громадських організацій людей з інвалідністю та їх родин – вимушених переселенців зі Сходу України.

Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування