Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел.(044)-331-82-26

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23Адреса електронної пошти:
Електронна адреса25 вересня 09:00
Директор Луганського відділення Фонду соціального захисту інвалідів Наталія Чибрисова прийняла участь у засіданні обласної колегії Департаменту соціального захисту населення Луганської ОДА, яке відбулось 20 вересня в залі засідань Луганської обласної держадміністрації. До участі в засіданні колегії було запрошено керівників міських та районних адміністрацій, структурних підрозділів Департаменту СЗН, директорів соціальних фондів, служби зайнятості.

25 вересня 08:59
6 вересня 2017 року директор Миколаївського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів І.Чекарь взяла участь у черговому засіданні міського Комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерної інфраструктури.

21 вересня 17:39
20 вересня поточного року у Чернігівській обласній державній адміністрації відбулось засідання Комісії з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування та надання фінансової допомоги та цільової позики для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, в якому взяла участь директор Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів І. Лось.

20 вересня 18:04
6 вересня поточного року директор Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Ірина Лось провела робочу зустріч з директором Ніжинського УВП УТОС Віктором Коваленком.

19 вересня 13:47
Директор Херсонського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів О.Ракша прийняв участь у двох Всеукраїнських семінарах для керівників, спеціалістів та членів організації «Школа лідерів» та осіб з інвалідністю, які проводилися громадською організацією «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю «Гармонія» з 7 по 11 вересня 2017 року.

19 вересня 13:46
15 вересня поточного року директор Київського обласного відділенням Фонду Неборський Володимир Олександрович прийняв участь у засіданні розширеної Колегії Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації, під час якого була підписана Угода про співпрацю між Київським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів та Департаментом соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації.

19 вересня 10:46
Фондом соціального захисту інвалідів (далі – Фонд) 15.09.2017 року проведено засідання Експертної групи Фонду соціального захисту інвалідів з розгляду документів щодо протезування та/або ортезування учасників АТО, які втратили функціональні можливості кінцівок (далі – Експертної групи) та на якому було розглянуто результати протезування учасника антитерористичної операції, який втратив функціональні можливості правої верхньої кінцівки та обох нижніх кінцівок Максимця Романа Миколайовича виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, що здійснено компанією «ITOP S.p.A. Officine Ortopediche» (Італія).

18 вересня 15:39
У Львові 14 вересня поточного року відбулось засідання Комісії з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, у якому взяла участь директор Львівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Галина Мисаковець.

13 вересня 14:43
4 вересня 2017 року виконуюча обов’язки директора Сумського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Людмила Тітарєва прийняла участь у засіданні Комісії з питань надання Конотопському учбово-виробничому підприємству Українського товариства глухих та Сумському виробничому підприємству “Стиль” Українського товариства глухих права на користування пільгами з оподаткування, яке проходило під головуванням заступника директора Департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА Олени Заяць.

07 вересня 14:34
29 – 30 серпня 2017 року за ініціативи директора Черкаського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Хоменко О.М. проведено дводенний тренінг – семінар для представників бухгалтерських та кадрових служб суб’єктів господарювання усіх форм власності – юридичних осіб.

07 вересня 14:29
28 серпня 2017 року відбулась робоча зустріч директора Львівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Галини Мисаковець з головою Львівської обласної організації УТОС Любов’ю Кукурузою та директором ПОГ ЛВЦ «КРАФТ» Русланом Гупайлом, на якій директор підприємства був ознайомлений із чинним законодавством щодо пільгового оподаткування та умовами його отримання.

30 серпня 21:23
28 серпня 2017 року відбулося засідання Робочої групи з надання пропозицій Мінсоцполітики щодо розподілу коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань інвалідів та ветеранів, що мають статус всеукраїнських (далі – Робоча група), співголовою якої є директор Фонду соціального захисту інвалідів Линдюк О.А.

22 серпня 10:46
08 вересня 2017 року Громадська організація “Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю “Гармонія” за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів на виконання програми “Соціальний захист осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів, в Україні” проводить розширені пленарні засідання Всеукраїнського семінару “Підвищення рівня кваліфікації керівників, спеціалістів та членів організації – “Школа лідерів” та Всеукраїнського семінару “Соціальна адаптація осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів”.

19 серпня 14:22
28 серпня 2017 року, о 14-00 за адресою: м. Київ, вул. Бастіонна, 11, відбудеться засідання Робочої групи з надання пропозицій Мінсоцполітики щодо розподілу коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань інвалідів та ветеранів, що мають статус всеукраїнських.

19 серпня 09:06
15 серпня 2017 року директор Миколаївського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Чекарь І.К. уклала Угоду про співробітництво з Корабельним районним центром зайнятості м. Миколаєва.

17 серпня 11:03
11 серпня 2017 року у Сєвєродонецьку відбулася конференція «Відстоювання інтересів та прав осіб з інвалідністю відповідно до Конвенції ООН «Про права осіб з інвалідністю», роль громадських організацій», в якій прийняла участь директор Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Наталія Чибрисова.

17 серпня 11:01
15 серпня 2017 року Фондом соціального захисту інвалідів організовано проведення наради щодо підготовки пропозицій на розгляд Робочої групи з надання пропозицій Мінсоцполітики щодо розподілу коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань інвалідів та ветеранів, що мають статус всеукраїнських.

15 серпня 17:22
Фондом соціального захисту інвалідів були розподілені кошти по напрямку «протезно-ортопедичні вироби».

11 серпня 14:35
10 серпня поточного року відбулося засідання Ради директорів Фонду соціального захисту інвалідів.

10 серпня 13:08
Директор Фонду соціального захисту інвалідів Линдюк Олена Анатоліївна 8 серпня поточного року прийняла участь у засіданні Колегії Рахункової палати України.

Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування