::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


ПОЛТАВА
           З часу заснування за фінансової підтримки Полтавського обласного відділення Фонду створено:
Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів в м. Кременчук;
Центр ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів в м. Полтава (на базі дитячого садка № 59);Полтавський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
           Відділення Фонду постійно опікується проблемами студентів-інвалідів, надає фінансову допомогу на безповоротній основі шляхом оплати вартості їх навчання та перекваліфікації у професійно-технічних, середніх спеціальних та вищих навчальних закладах.
          Завдяки плідній роботі фахівців відділення Фонду в області створено 1,3 тисячі додаткових робочих місць для працевлаштування людей з функціональними обмеженнями. Всього на Полтавщині мають можливість працювати на 3290 підприємствах, установах, організаціях в середньому близько 15 тисяч інвалідів різних нозологій і груп, які не можуть самостійно конкурувати на ринку праці.
            Щорічно для більш як 500 інвалідів І та ІІ груп, які проживають в Полтавській області, відділення Фонду передплачує періодичні видання, випуск яких здійснюється редакціями всеукраїнських громадських організацій інвалідів. Найбільшою популярністю серед людей з особливими потребами користується газета «Сила духу», засновником якої є Всеукраїнська організація інвалідів Союзу організацій інвалідів України та її Полтавський осередок.
            Значна увага в роботі відділення Фонду приділяється підтримці підприємств громадських організацій інвалідів, які діють на території області. Зокрема, виділяються кошти на їх технічне переоснащення, на поліпшення санітарно-гігієнічних умов праці людей з особливими потребами.
Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов