Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050,
м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел.
(044)361-97-40,
(044)425-69-13Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150,
м. Київ,
вул. Велика
Васильківська, 104
тел.
(044)528-68-17,

(044)528-68-75

kyivmisto@ispf.gov.ua

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050,
м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел.
(044)425-50-14
тел./факс
(044)425-81-23

kyivregion@ispf.gov.uaАдреса електронної пошти:
Електронна адреса


ВОЛИНЬ

ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ

Завдяки роботі відділення Фонду в області спостерігається тенденція до збільшення кількості працевлаштованих інвалідів, покращується стан робочих місць та спеціальності, за якими вони працюють.

Пріоритетним завданням для відділення Фонду є сприяння створенню робочих місць для неповносправних, в тому числі шляхом надання фінансової допомоги, зокрема, підприємствам громадських організацій інвалідів, яких в області є сім. Допомога на технічне переоснащення виробництва надана на загальну суму близько 1 млн. гривень, завдяки чому створено понад тридцять робочих місць, на яких працевлаштовано людей з інвалідністю.

Шевчук Валерій Олексійович

Відділення Фонду фінансує навчання інвалідів як робітничим професіям за направленням центру зайнятості, так і у вищих навчальних закладах.

Надається безповоротна фінансова допомога за рахунок коштів Фонду на зміцнення матеріально-технічної бази, зокрема, Крупівського навчально-реабілітаційного центру для дітей з вадами зору, Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Ковеля тощо. Для придбання спортивно-реабілітаційного обладнання фінансувалась Ковельська міська громадська організація «Спарта».

 За поданням Національного комітету спорту інвалідів, відділення Фонду фінансує перебування осіб з вадами здоров’я у таборі фізкультурно-спортивної реабілітації на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру.

З метою реалізації державних програм соціального захисту інвалідів обласне відділення Фонду здійснює компенсаційні виплати інвалідам за невикористані санаторно-курортні путівки, передплату періодичних видань, засновниками яких є всеукраїнські громадські організації інвалідів.

Відділення Фонду підтримує діяльність громадських організацій інвалідів.

Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування