::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


ВОЛИНЬ

ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ

Завдяки роботі відділення Фонду в області спостерігається тенденція до збільшення кількості працевлаштованих інвалідів, покращується стан робочих місць та спеціальності, за якими вони працюють.

Пріоритетним завданням для відділення Фонду є сприяння створенню робочих місць для неповносправних, в тому числі шляхом надання фінансової допомоги, зокрема, підприємствам громадських організацій інвалідів, яких в області є сім. Допомога на технічне переоснащення виробництва надана на загальну суму близько 1 млн. гривень, завдяки чому створено понад тридцять робочих місць, на яких працевлаштовано людей з інвалідністю.

Шевчук Валерій Олексійович

Відділення Фонду фінансує навчання інвалідів як робітничим професіям за направленням центру зайнятості, так і у вищих навчальних закладах.

Надається безповоротна фінансова допомога за рахунок коштів Фонду на зміцнення матеріально-технічної бази, зокрема, Крупівського навчально-реабілітаційного центру для дітей з вадами зору, Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Ковеля тощо. Для придбання спортивно-реабілітаційного обладнання фінансувалась Ковельська міська громадська організація «Спарта».

 За поданням Національного комітету спорту інвалідів, відділення Фонду фінансує перебування осіб з вадами здоров’я у таборі фізкультурно-спортивної реабілітації на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру.

З метою реалізації державних програм соціального захисту інвалідів обласне відділення Фонду здійснює компенсаційні виплати інвалідам за невикористані санаторно-курортні путівки, передплату періодичних видань, засновниками яких є всеукраїнські громадські організації інвалідів.

Відділення Фонду підтримує діяльність громадських організацій інвалідів.

Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов