::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


ДОНЕЦЬК
            За даними Держкомстату України в Донецькому регіоні мешкає близько 270,7 тисяч інвалідів.
Донецьким обласним відділенням Фонду постійно проводиться робота по контролю за дотриманням підприємствами області вимог Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» в частині виконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів та відрахування адміністративно-господарських санкцій. Чисельність інвалідів, яка фактично працювала у 2010 році на підприємствах області, становила 46,6 тисяч осіб, що на майже 3,9 тисяч осіб більше, ніж кількість робочих місць, яка в межах встановленого нормативу мала бути створена роботодавцями за звітний період.
У 2011 році суми адміністративно-господарських санкцій спрямовувалися відділенням Фонду на зміцнення матеріально-технічної бази центрів професійної реабілітації інвалідів, на заходи щодо фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів, на передплату друкованих періодичних видань, випуск яких здійснюють всеукраїнські громадські організації інвалідів, на забезпечення осіб з обмеженими фізичними можливостями протезно-ортопедичними виробами підвищеної складності.
Відділення приймає участь у заходах, які проводять громадські організації інвалідів, співпрацює з ними з питань створення додаткових робочих місць для інвалідів та збереження існуючої мережі працюючих підприємств. У 2011 році за кошти відділення Фонду створено 74 робочих місць для людей з особливими потребами та здійснено оплату навчання у вищих навчальних закладах 135 студентів-інвалідів.
            Працівники відділення є постійними учасниками засідань Координаційної ради соціально-політичного об’єднання «Асамблея громадських організацій інвалідів та інших громадських організацій Донбасу».
            Діяльність Донецького обласного відділення Фонду спрямована на проведення комплексу заходів щодо соціальної адаптації та реабілітації інвалідів, поліпшення умов життя людей з функціональними обмеженнями.

Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов