::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


МИКОЛАЇВ
Пріоритет в роботі Миколаївського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів – це взаємодія з державними та комунальними установами, громадськими та політичними організаціями, підприємствами, з усіма, хто опікується та не байдужий до проблем інвалідів. Девіз відділення: «В єдності і солідарності - наша сила».
Відділення активно співпрацює з соціальними партнерами. Тільки за останні роки за ініціативи відділення Фонду для вирішення проблем інвалідів області були залучені чималі благодійні кошти: громадяни з обмеженими фізичними можливостями отримали 16 сучасних імпортних інвалідних візків, 150 мобільних телефонів для осіб з вадами слуху, завдяки яким вони зможуть спілкуватись один з одним за допомогою SMS-повідомлень. Крім того, для осіб з вадами зору було придбано 50 електронних пристроїв для прослуховування озвученої літератури на СD-дисках, проведено ремонт приміщення однієї з районних організацій інвалідів, підприємство громадської організації сліпих забезпечено автомобілем. За рахунок коштів обласного бюджету забезпечено інвалідними візками 100 інвалідів області.
Але задоволення матеріальних потреб – це далеко не все, чого потребують особи з фізичними вадами. Чи не головне в їхньому житті – отримати можливість духовного розвитку, відчути радість спілкування, зокрема з іншими інвалідами, мати можливість обговорювати нагальні питання. Враховуючи це, починаючи з 2009 року відділення Фонду щорічно виступає організатором проведення у Міжнародний день захисту прав інвалідів спільних зустрічей трудових колективів підприємств громадських організацій інвалідів. Під час таких зустрічей представники органів державної влади та місцевого самоуправління нагороджують кращих працівників підприємств. Гарний настрій створюють чудові концертні номери не тільки професійних артистів, а й самодіяльних творчих колективів організацій інвалідів. Такі зустрічі стали вже доброю традицією.
Взаємодія обласного відділення Фонду з соціальними партнерами дозволяє в умовах складної економічної ситуації в країні знаходити шляхи для вирішення проблем інвалідів та надати їм можливість відчути себе рівними в суспільстві.
Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов