Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел.(044)-331-82-26

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23Адреса електронної пошти:
Електронна адреса


КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
            Відповідно до покладених завдань Київське обласне відділення Фонду тісно співпрацює з підприємствами громадських організацій інвалідів, зокрема, з метою створення додаткових робочих місць для працевлаштування інвалідів. Серед таких підприємств є Білоцерківське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих, Обухівське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих, Білоцерківське виробниче підприємство «Весна» Українського товариства глухих, Підприємство «Центр соціально-трудової, професійної та медико-соціальної реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та молодих інвалідів» Броварського міського товариства інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату «Прагнення» та ін.
            Відділенням Фонду проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з підприємствами, установами та організаціями області з метою збільшення кількості робочих місць для працевлаштування інвалідів.
            За кошти обласного відділення Фонду забезпечено соціальною, трудовою та професійною реабілітацією 175 дітей-інвалідів.
            В 2011 році відділенням Фонду надано фінансову допомогу на безповоротній основі шляхом оплати понад 100 інвалідам вартості їх навчання та перекваліфікації у професійно-технічних, вищих (І - ІV рівнів акредитації) та інших навчальних закладах, центрах професійної реабілітації інвалідів для здобуття професії.
            Завдяки співпраці відділення Фонду з Київським обласним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» в 2011 році фізкультурно-спортивну реабілітацію пройдуть 25 інвалідів області.

 

Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування