::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


ХЕРСОН
В Херсонській області проживає біля 52 тисяч інвалідів, з них понад 13 тисяч осіб працездатного віку.
Херсонське обласне відділення Фонду працює у відповідності до вимог Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та Положення про відділення. На початок 2011 року у відділенні зареєстровано 2862 підприємства, на яких працювало понад 7 тисяч інвалідів. Постійно фахівцями відділення Фонду проводиться розяснювальна робота з керівниками підприємств стосовно виконання чинного законодавства про соціальний захист інвалідів в Україні.
Відділення тісно співпрацює з органами державної влади та місцевого самоврядування, з підприємствами, організаціями області з питань працевлаштування інвалідів, надання фінансової допомоги на створення додаткових робочих місць для їх працевлаштування.
З метою інформування громадськості щодо діяльності Фонду представники відділення приймають участь у роботі семінарів, круглих столів, які проводяться центрами зайнятості, органами освіти і науки та виконавчою владою. Також для населення Херсонської області в засобах масової інформації висвітлюється діяльність відділення Фонду.
Для інвалідів I та II груп відділення Фонду здійснює передплату періодичних видань, засновниками яких є всеукраїнські громадські організації інвалідів (газети «Наше життя», «Промінь», «Сила духу», «Дзвони сердець»).
Інвалідам, підприємствам та громадським організаціям інвалідів, які звертаються до відділення, надаються консультації з питань працевлаштування, створення належних умов праці на робочих місцях інвалідів, навчання, санаторно-курортного лікування, протезування, забезпечення засобами пересування тощо.

Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов