::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


КІРОВОГРАД
            Кіровоградським обласним відділенням Фонду здійснюється робота по забезпеченню контролю за дотриманням підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності та господарювання 4 % нормативу створення робочих місць для працевлаштування інвалідів, визначеного ст. 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».
            Важливим напрямком в роботі відділення є допомога людям з особливими потребами здобути освіту та професійну підготовку у вищих навчальних та професійно-технічних закладах. З метою планування обсягів відповідної фінансової допомоги спільно з місцевими органами влади і громадськими організаціями вивчається потреба і прогнозується кількість інвалідів, які бажають здобути вищу освіту.           
Відділення приймає участь у розробці та вдосконаленні законодавства у сфері соціального захисту інвалідів та надає інформаційно-консультаційні послуги інвалідам і підприємствам з питань, що належать до його компетенції.
За поданням громадських організацій інвалідів та за заявами окремих інвалідів області, відділення Фонду щороку передплачує періодичні видання, засновані всеукраїнськими громадськими організаціями інвалідів, зокрема газети «Промінь», «Дзвони сердець», «Наше життя» та «Сила духу».
            Відділення активно співпрацює з громадськістю з питань працевлаштування інвалідів.
            Постійно надається організаційна та методична допомога громадським організаціям інвалідів. У 2011 році за сприяння Кіровоградської міської ради, обласного відділення Фонду та ВГО НТІ «Інститут соціальної політики» проведено навчально-методичний семінар для батьків дітей з інвалідністю «У Вас - особлива дитина». На семінарі розглядались питання діагностики та психолого-педагогічної допомоги родинам, які виховують дитину з аутизмом.

Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов