::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
В Хмельницькій області функціонує близько 2,9 тисяч підприємств, установ і організацій з чисельністю понад 8 працюючих, на яких відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» повинно працювати понад 8,8 тисяч інвалідів.
Завдяки комплексним заходам по реалізації законодавства фактично працевлаштовано понад 12,8 тисяч інвалідів.
З питань реалізації положень Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» Хмельницьке обласне відділення Фонду тісно співпрацює з обласним центром зайнятості населення, громадськими організаціями інвалідів. Для інвалідів та роботодавців проводяться семінари, ярмарки вакансій та інші заходи, спрямовані на працевлаштування інвалідів.
На сьогодні відділення Фонду здійснює оплату навчання 75 студентам-інвалідам в різних навчальних закладах. Інвалідам області в повному обсязі фінансуються компенсаційні виплати вартості санаторно-курортного лікування, здійснюється оплата доставки засобів пересування та реабілітації до місць проживання інвалідів.
Для майже 700 інвалідів І та ІІ груп проведено передплату періодичних видань, засновниками яких є всеукраїнські громадські організації інвалідів.
Для розвитку інвалідного спорту Хмельницькому обласному центру «Інваспорт» щорічно виділяється біля 100 тисяч гривень.
За ініціативи та при фінансовій підтримці відділення в містах і районах області відкрито 31 центр і відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів, в яких щорічно проходять реабілітацію біля 2 тисяч дітей з особливими потребами.

Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов