::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
            Відповідно до покладених завдань Київське обласне відділення Фонду тісно співпрацює з підприємствами громадських організацій інвалідів, зокрема, з метою створення додаткових робочих місць для працевлаштування інвалідів. Серед таких підприємств є Білоцерківське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих, Обухівське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих, Білоцерківське виробниче підприємство «Весна» Українського товариства глухих, Підприємство «Центр соціально-трудової, професійної та медико-соціальної реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та молодих інвалідів» Броварського міського товариства інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату «Прагнення» та ін.
            Відділенням Фонду проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з підприємствами, установами та організаціями області з метою збільшення кількості робочих місць для працевлаштування інвалідів.
            За кошти обласного відділення Фонду забезпечено соціальною, трудовою та професійною реабілітацією 175 дітей-інвалідів.
            В 2011 році відділенням Фонду надано фінансову допомогу на безповоротній основі шляхом оплати понад 100 інвалідам вартості їх навчання та перекваліфікації у професійно-технічних, вищих (І - ІV рівнів акредитації) та інших навчальних закладах, центрах професійної реабілітації інвалідів для здобуття професії.
            Завдяки співпраці відділення Фонду з Київським обласним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» в 2011 році фізкультурно-спортивну реабілітацію пройдуть 25 інвалідів області.

 

Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов