::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


ЧЕРНІГІВ
Діяльність Чернігівського обласного відділення Фонду спрямована на реалізацію загальнодержавних програм та інших заходів щодо соціального захисту та соціально-трудової реабілітації інвалідів.
У відділенні контролюється виконання підприємствами області вимог статей 19, 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні». Завдяки дії цього Закону та зусиллям відділення Фонду на підприємствах різних форм власності Чернігівської області працює близько 10 тисяч осіб з інвалідністю. Від підприємств, які з тих чи інших причин не забезпечили виконання нормативу робочих місць, призначених для працевлаштування інвалідів, щорічно до державного бюджету надходить більше 2 мільйонів гривень. За період дії Закону відділенням Фонду фактично створено 1139 робочих місць.
З метою забезпечення соціальних гарантій осіб з інвалідністю, реалізації їх прав на працю з роботодавцями в області проводяться семінари щодо створення робочих місць для людей з особливими потребами за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів.
Щороку відділення Фонду оплачує навчання понад 20 студентам-інвалідам.
Відділення Фонду тісно співпрацює з обласною державною адміністрацією, центром зайнятості, іншими органами виконавчої влади та громадськими організаціями інвалідів. Зокрема, надається фінансова, методична допомога громадським організаціям інвалідів та їх підприємствам.
Чернігівське обласне відділення Фонду постійно перебуває у пошуку нових форм роботи з громадськими організаціями інвалідів. За участю керівництва відділення проводяться спільні наради, круглі столи, зустрічі з представниками громадських організацій.

Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов