Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел.(044)-331-82-26

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23Адреса електронної пошти:
Електронна адреса


ДНІПРОПЕТРОВСЬК
Дніпропетровське обласне відділення Фонду у межах визначеної компетенції успішно здійснює реалізацію в області програм соціального захисту інвалідів, фінансування яких відбувається із загального та спеціального фонду держбюджету. Це санаторно-курортне оздоровлення інвалідів, забезпечення окремих категорій населення України технічними та іншими засобами реабілітації, забезпечення інвалідів та інвалідів–чорнобильців автомобілями, соціальна, трудова та професійна реабілітація інвалідів, фінансова підтримка громадських організацій інвалідів.
Завдяки фінансовій підтримці відділення Фонду в Дніпропетровській області успішно працюють 7 підприємств громадських організацій інвалідів, на яких працевлаштовано близько тисячі інвалідів.
Необхідно відзначити позитивний досвід співпраці відділення Фонду з центром професійної освіти Національної Металургійної Академії України щодо навчання інвалідів, а також з Дніпропетровським протезно-ортопедичним підприємством стосовно забезпечення інвалідів Дніпропетровської та Запорізької області послугами протезування і засобами реабілітації.
Дніпропетровське обласне відділення Фонду ефективно співпрацює з Українським державним науково-дослідним інститутом медико-соціальних проблем інвалідності щодо комплексної медичної реабілітації інвалідів.
Завдяки зусиллям Дніпропетровського обласного відділення Фонду на підприємствах області різних форм власності працює понад 30 тисяч інвалідів, а також виконується план створення робочих місць для працевлаштування інвалідів за кошти Фонду соціального захисту інвалідів.
Останнім часом значно зросла роль громадських організацій інвалідів області при вирішенні проблем, пов`язаних із соціально-культурним та фізкультурно-спортивним розвитком громадян з обмеженими фізичними і психічними можливостями. Вже доброю традицією cтало проведення у м. Дніпропетровську фестивалю «На крилах творчості» та спортивних заходів, організованих обласним об’єднанням інвалідів «Творчість» та асоціацією фізкультури та спорту інвалідів «Оптиміст», напередодні Міжнародного Дня людей з особливими потребами.
Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування