::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


ЖИТОМИР
При Житомирському обласному відділенні Фонду створена координаційна Рада громадських організацій інвалідів.
Керівництво обласного відділення входить до складу громадської Ради при Житомирській обласній державній адміністрації та постійно ініціює розгляд на її засіданнях питань соціального захисту інвалідів. Відділення активно співпрацює з громадськістю з питань працевлаштування інвалідів, виконанню 4% нормативу створення робочих місць для працевлаштування інвалідів підприємствами, організаціями та установами області.
Упродовж останніх років відділення Фонду виконує план надходження коштів адміністративно-господарських санкцій до державного бюджету.
Житомирське обласне відділення Фонду приймає участь у заходах до Міжнародного дня інвалідів та ін. Спільно з працівниками міського територіального центру по обслуговуванню самотніх громадян проводиться обстеження матеріально-побутових умов інвалідів-ветеранів, самотніх інвалідів, яким надається матеріальна допомога.
До відділення Фонду звертаються інваліди з питань працевлаштування, навчання та перекваліфікації, оплати комунальних послуг, придбання ліків, лікування та протезування. Всім надаються роз’яснення та консультації.
Робота відділення постійно висвітлюється в обласних ЗМІ.
Керівництво Житомирського обласного відділення бере активну участь у передачах «Соціальні пріоритети» та «Милосердя» на регіональному телебаченні, де щотижня висвітлюються проблемні питання з життя інвалідів області та шляхи їх вирішення.
За поданням громадських організацій інвалідів та за заявами окремих інвалідів області відділення Фонду щороку передплачує періодичні видання всеукраїнських громадських організацій інвалідів, зокрема газети «Промінь», в тому числі шрифтом Брайля, «Дзвони сердець», «Наше життя» та «Сила духу».
Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов