::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


ЛУГАНСЬК
За час існування Луганського обласного відділення Фонду було створено понад 1,6 тисяч робочих місць для працевлаштування інвалідів.
Відділенням Фонду проводиться фінансування заходів по зміцненню матеріально-технічної бази центрів та відділень реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів.
Обласне відділення активно співпрацює з Міжрегіональним центром професійної, медико-фізичної та соціальної реабілітації інвалідів та комунальною установою «Обласний центр ранньої реабілітації дітей-інвалідів «Відродження».
Відділення Фонду фінансує професійне навчання інвалідів та багато років співпрацює із Луганським ПТУ-інтернатом, де навчається і виховується молодь з функціональними обмеженнями, а також із школами УТОГ у Луганську та Червонопартизанську.
В області діє більше 100 громадських організацій інвалідів, з якими активно взаємодіє відділення Фонду.
Постійно проводиться робота по збору благодійних коштів, за рахунок яких фінансуються благодійні акції та святкові заходи за участю інвалідів. З нагоди Міжнародного дня хворих на цукровий діабет відділення Фонду придбало для людей з таким захворюванням життєвоважливі медикаменти. На Міжнародний день захисту дітей керівництво відділення вручило подарунки, сувеніри та солодощі дітям з особливими потребами.
Працівники відділення приймають участь у розробці регіональних програм з питань зайнятості, подолання бідності, безбар`єрності, забезпечення життєдіяльності та соціального захисту інвалідів.
 
Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов