Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050,
м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел.
(044)361-97-40,
(044)425-69-13Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150,
м. Київ,
вул. Велика
Васильківська, 104
тел.
(044)528-68-17,

(044)528-68-75

kyivmisto@ispf.gov.ua

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050,
м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел.
(044)425-50-14
тел./факс
(044)425-81-23

kyivregion@ispf.gov.uaАдреса електронної пошти:
Електронна адреса


ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
На даний час в Івано-Франківській області нараховується понад 83 тисячі інвалідів, в тому числі більше 6 тисяч дітей-інвалідів.
Івано-Франківським обласним відділенням Фонду приділяється особлива увага роботі обласного центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів у смт. Нижнів Тлумацького району, де  проводиться реконструкція приміщення, та філіалу центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Лелеченя» в смт. Заболотів Снятинського району, в якому проходить  курс реабілітації біля 100 дітей-інвалідів.
За період існування відділення Фонду на підприємствах області за його сприяння створено близько 700 робочих місць та працевлаштовано майже тисячу інвалідів.
Відділення Фонду надає фінансову підтримку підприємствам громадських організацій інвалідів, на яких впроваджуються нові технології, зростають  обсяги виробництва, створюються нові робочі місця.
Особливим досягненням обласного відділення Фонду є створення підприємства „ІНІН”, яке належить Всеукраїнській організації інвалідів «Союз організацій інвалідів». Підприємство здійснює випуск поліграфічної продукції та є одним з найперспективніших в області. Відділенням Фонду профінансоване технічне переоснащення підприємства, яке щороку збільшує обсяги виробництва та створює нові робочі місця, заробітна плата інвалідів є однією з найвищих в області, продукція користується попитом.
Коштами Фонду зведено нове сучасне приміщення протезного цеху.
У забезпеченні відкритості роботи обласного відділення Фонду важливу роль відіграє мережа Інтернет та засоби масової інформації, де розміщуються статті про роботу відділення Фонду та співпрацю з центром зайнятості, органами праці та соціального захисту населення.
За ініціативи відділення Фонду на обласному радіомовленні діє рубрика «Соціальний захист населення області», де обговорюються проблеми людей з особливими потребами, надаються юридичні консультації для вирішення життєво важливих питань інвалідів.

Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування