::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


ОДЕСА
     Одеське обласне відділення Фонду приймає участь у межах своєї компетенції в реалізації на території області заходів стосовно забезпечення зайнятості та працевлаштування інвалідів та виконання програм щодо соціального захисту інвалідів.
     Щорічно відділенням Фонду проводиться робота по фінансуванню заходів щодо соціальної, трудової, фізкультурно-спортивної та професійної реабілітації інвалідів.
     До повноважень відділення Фонду відноситься реєстрація, облік та прийом звітів підприємств, установ, організацій, які використовують найману працю; збір, облік і використання сум адміністративно-господарських санкцій та пені за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів; здійснення контролю та перевірок за цільовим використанням коштів, наданих підприємствам, установам, організаціям, у тому числі підприємствам, організаціям громадських організацій інвалідів, фізичним особам, які використовують найману працю, у вигляді фінансової допомоги, цільової позики та дотації; фінансування програм щодо соціального захисту інвалідів.
     Значну увагу відділення Фонду приділяє сприянню людям з особливими потребами у вирішенні питання їх професійного навчання. Відділенням вивчається потреба щодо кількості інвалідів, які бажають здобути вищу освіту, та плануються відповідні видатки на фінансування оплати навчання інвалідів. В засобах масової інформації постійно роз’яснюється порядок фінансування навчання людей з інвалідністю за рахунок коштів Фонду.
     За кошти Одеського обласного відділення Фонду у 2011 році 21 інвалід здобуває освіту у вищих навчальних закладах. Ще 2 інваліди проходять професійну підготовку за направленням центру зайнятості.
Відділення Фонду постійно надає організаційну та методичну допомогу організаціям, які опікуються проблемами інвалідів, та приймає участь у заходах, спрямованих на соціальний захист людей з особливими потребами.

Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов