::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


ЛЬВІВ
За час діяльності Львівського обласного відділення профінансовано переоснащення Львівського експериментального казенного підприємства засобів пересування та протезування, створено Міжрегіональний центр соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів. У центрі щороку інваліди з різних регіонів України проходять комплексну психологічну, соціальну, психолого-педагогічну, медичну, професійну, трудову, фізичну та фізкультурно-спортивну реабілітацію.
Професійна реабілітація здійснюється за 27 спеціальностями. Особливістю професійної та трудової реабілітації центру є створення транзитних робочих місць – можливість отримання практичних професійних навичок на госпрозрахункових підрозділах центру. Незабаром структуру цього центру поповнить великий реабілітаційний комплекс, який вже розпочали будувати у Любені Великому.
В області також діє Львівський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, у якому завдяки діагностичному та реабілітаційному обладнанню, закупленому за кошти Фонду, діти з обмеженими фізичними можливостями отримують висококваліфіковану медико-соціальну допомогу.
Відділення Фонду постійно підтримує зв’язки із підприємствами громадських організацій інвалідів, співпрацює з органами соціального захисту населення. Спільно з Львівським обласним добровільним товариством неповносправних дітей та інвалідів з дитинства «Довіра» організовано поїздку та участь дітей з синдромом Дауна в театральному фестивалі «Червоноград зустрічає друзів», з міською територіальною організацією УТОС проведено  захід для дітей «Спільна коляда», а з міським центром зайнятості організовано ярмарок вакансій для осіб з особливими потребами, який відвідали близько двохсот інвалідів.
Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов