::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


ДНІПРОПЕТРОВСЬК
Дніпропетровське обласне відділення Фонду у межах визначеної компетенції успішно здійснює реалізацію в області програм соціального захисту інвалідів, фінансування яких відбувається із загального та спеціального фонду держбюджету. Це санаторно-курортне оздоровлення інвалідів, забезпечення окремих категорій населення України технічними та іншими засобами реабілітації, забезпечення інвалідів та інвалідів–чорнобильців автомобілями, соціальна, трудова та професійна реабілітація інвалідів, фінансова підтримка громадських організацій інвалідів.
Завдяки фінансовій підтримці відділення Фонду в Дніпропетровській області успішно працюють 7 підприємств громадських організацій інвалідів, на яких працевлаштовано близько тисячі інвалідів.
Необхідно відзначити позитивний досвід співпраці відділення Фонду з центром професійної освіти Національної Металургійної Академії України щодо навчання інвалідів, а також з Дніпропетровським протезно-ортопедичним підприємством стосовно забезпечення інвалідів Дніпропетровської та Запорізької області послугами протезування і засобами реабілітації.
Дніпропетровське обласне відділення Фонду ефективно співпрацює з Українським державним науково-дослідним інститутом медико-соціальних проблем інвалідності щодо комплексної медичної реабілітації інвалідів.
Завдяки зусиллям Дніпропетровського обласного відділення Фонду на підприємствах області різних форм власності працює понад 30 тисяч інвалідів, а також виконується план створення робочих місць для працевлаштування інвалідів за кошти Фонду соціального захисту інвалідів.
Останнім часом значно зросла роль громадських організацій інвалідів області при вирішенні проблем, пов`язаних із соціально-культурним та фізкультурно-спортивним розвитком громадян з обмеженими фізичними і психічними можливостями. Вже доброю традицією cтало проведення у м. Дніпропетровську фестивалю «На крилах творчості» та спортивних заходів, організованих обласним об’єднанням інвалідів «Творчість» та асоціацією фізкультури та спорту інвалідів «Оптиміст», напередодні Міжнародного Дня людей з особливими потребами.
Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов